KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5031041
nr 503 1041
Akvarell
signerad-89, "Flodlandskap" 33x72
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 januari 2008
kl 16:54:16
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr